Muudame maailma värvilisemaks!
Sand Art OÜ on firma, mis tegeleb värviliste liivade müügiga. Me keskendume alati kõrge kvaliteediga toodetele.
Lisaks pakume pulmakomplekte liivatseremoonia läbiviimiseks ning valgustahvleid liivateraapiaks. Meil on kliente Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Rakveres, Saaremal, Valgas, Võrus. Oleme koostööd teinud animafilmistuudio ja huvikoolidega.

Meie edu teekond algas 2014 aastal, kui pähe tuli idee aidata noorpaaridele liivatseremoonia läbi viia siin Eestis. Enne seda liivatseremoonia toimus ainult nendel rannadel, kust leidub liiva kõikvõimalike looduslike värvidena. Ning oli suur mure selle üle, kuidas valatud anumad tagasi tuua Eestisse nii, et liivad omavahel väga ei seguneks.

Kuid me ei peatu siin - oleme avastanud liiva võlumaailma, liivaga joonistamise erinevat tehnikat ning soovime jagada seda meie klientidega.
Me töötame selle nimel, et parimatele hetkedele su pulmas annaks effekti ilus ja põnev liivatseremoonia.
Meie missioon
Lingid meist kirjutatud artiklitele
Meie väärtused
SÕBRALIKKUS
Me hindame sõbralikkust. Püüame luua sooja suhte iga kliendi, kolleegi ja äripartneriga. Oleme tähelepanelikud ja pakume võimalusel igale inimesele tema jaoks tähtsaimat ja eelistatuimat.
KOMPETENTS
Me püüame olla oma valdkonna asjatundjad ning kursis kõige uuega mis on seotud liivadega. Arendame pidevalt oma teadmisi liivast ja liivateraapiast.
KVALITEET JA OHUTUS
Meie värviline liiv on kvartsliiva alusel, puhastatud, ilma lisandideta. Liiv on värvitud orgaaniliste vaikudega, seega on allergiavaba ja ohutu isegi lastele. Liiv ei kaota värvi, vastupidav päikese ja niiskuse vastu.
Mida ütlevad meie kliendid
Mina ei näinud vajadust osta, kuid lapsele kingiti koos kaanega kastiga. Ütleme nii, et on viimase aasta üks mängituim asi. Jutt siis 2a7k poisist. Tõstab kopaga liiva, teeb vorme ja näpime niisama. Mina küll julgen soovitada.
Luna
Mul on väga hea meel et te müüte värvilist liiva ja ma saan oma klientidele teid soovitada. Ma teen tihti koolides kunstiõpetajatele animatsiooni workshoppe ja üks animatsiooni liik on ka liivaanimatsioon.
Rao Heidmets
Meie liivatseremoonia oli väga suur ja imeline osa meie rannapulmast. Jäime klaasanumate kvaliteediga väga rahule. Stsenaariumist oli ka väga palju kasu. Ikka saame pilte jagada meie imelisest Kreeta pulmast
Liis ja Kaupo
Jäime väga rahule.Kõige enam jäi meelde liivast mustri tegemise põnev protsess ise.Anum on väga ilusti graveeritud ja näeb kapil hea välja,liiva osas nuriseks natuke, et polnud valikus üht päris lemmikvärvi - erkoranž.
Heigo & Riikka
E-mail: info@sandart.ee
Telefon: +372 580 66 573
Sots. meedia: Facebook | Instagram | Youtube

© All Right Reserved. Sand Art OÜ.
e-mail: info@sandart.ee
Jälgi meid Facebookis
Made on
Tilda